storytimez.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Agatha Christie: Panna Marple / Agatha Christie: Miss Marple (2004-2009)Seriale storytimez.com

serial telewizji ITV1, złożony z 9 epizodów, na którego kolejne odcinki składały się odcinki kręcone w oparciu o książki znanej autorki Agathy Christie opiewające przygody panny Jane Marple. Premierowe odcinki wyemitowano w grudniu 2004. Odtwórczynią tytułowej roli została Geraldine McEwan uznana za jedną z najlepiej pasujących odtwórczyń tego charakteru. W serialu mają również zostać zekranizowane 2 opowieśći bez udziału panny Marple. Od roku 2005 Oxford Educational rozpoczęło wydawać w Polsce kolekcję DVD zawierającą odcinki serialu. Kolekcja nosi nazwę Agatha Christie - Marple, kolekcja ta jednak wzbogacona została również o serial nakręcony przez BBC w latach 80. w którym rolę Miss Marple zagrała Joan Hickson. Serial podzielony jest na 4 sezony: wydany już sezon I złożony z 4 odcinków (1-4), wychodzący właśnie sezon II złożony z 4 odcinków (5-8)sezon III (9-12) i planowany sezon IV (odcinki 13-16).

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:10 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze storytimez.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis storytimez.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.