storytimez.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Agentka o stu twarzach / Alias (2001 - 2006)Seriale storytimez.com

Życie zwykłej studentki Sydney Bristow zmienia się w momencie podjęcia przez nią pracy. Początkowo wydaje się jej, że pracuje w tajnym oddziale CIA, który działa pod przykrywką banku. Sydney nie wie, jednak, że to wcale nie jest CIA lecz bardzo groźna organizajca terrostyczna SD-6. Swoją pracą chwali się swojemu narzeczonemu w konsekwencji czego on ginie - zostaje zamordowany przez pracodawcę Sydney. W tym momencie Sydney zdaje sobie sprawę, że z ludzmi z którymi teraz ma do czynienia nie ma żartów. Od tej chwili jest zmuszona prowadzić podwójne zycie i ukrywać swoje prawdziwe zajęcie przed znajomymi. Dowiedziawszy się jak bardzo niebezpieczne jest SD-6 Sydney postanawia wszelkimi siłami zniszczyć SD-6. W tym celu musi wykonywać wiele misji, tak żeby pomagać CIA, ale jednocześnie nie narazić się swojemu szefowi, który jest bezwzględny Arvin Sloane. Sydney podrózuje po całym świecie wykonując misje powierzone przez Sloane`a - człowieka, którego postanawia zniszczyć za wszelką cenę.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:19 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze storytimez.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis storytimez.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.