storytimez.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dzieci z Timpelbach / Les Enfants de Timpelb...dodany: 20/01/2012

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
20/01/2012
Wyświetleń:
10622
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Życie w Timpelbach byłoby idealne, gdyby nie zamieszkujące tę malowniczo położoną górską miejscowość dzieci. Najmłodsi mieszkańcy są wyjątkowo niesforni i stale płatają dorosłym różne figle. Rodzice mają już dość ciągłych kłopotów ze swoimi pociechami. Decydują się więc przez jeden dzień od nich odpocząć i wyjeżdżają z miasteczka. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli. Wszyscy dorośli mieszkańcy Timpelbach zostają wzięci do niewoli przez grupę żołnierzy. Perspektywa życia bez rodzicielskiej kurateli jest dla Oscara (Baptiste Bétoulaud) i jego bandy bardzo interesująca. Niebawem do walki o władzę w wiosce staje z nimi banda Manfreda (Raphaël Katz) i Marianne (Adele Exarchopoulos). Walki między wrogimi obozami nasilają się z dnia na dzień. Scenariusz powstał na podstawie powieści Henry\'ego Winterfelda pt. Timpetill - Die Stadt Ohne Eltern. Film skutecznie łączy elementy kina fantasy, przygodowego i familijnego. Atutem produkcji w reżyserii debiutanta Nicolasa Bary\'ego jest fantastyczna scenografia autorstwa Olivier Raoux, za którą został on nominowany do Cezara.


Dzieci z Timpelbach / Les Enfants de Timpelb...dodany: 20/01/2012

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:10 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze storytimez.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis storytimez.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.